Krása těla a duše, to je wellness

ERMI HOTEL s nabídkou wellness

Náš rodinný hotel poskytuje wellness program, speciální programy, balíčky, pro jednotlivce i skupiny.

Nově jsme naše relax centrum
rozšířili o masážní vířivou vanu.
Přijeďte si ji vykoušet.

Wellness je zdravá rovnováha mezi myslí, tělem a duchem. Výsledkem je celkový pocit tělesné i duševní pohody. Wellness je pevné odhodlání žít svůj život vitálně. Wellness je pozitivní přístup k žití, který pohltí celého člověka. Je to sjednocení těla, mysle i duše; je to uvědomění si, že všechno to, co děláte, myslíte si, cítite a věříte, má vliv na Váš zdravotní stav.

Wellness, to jsou příjemné a hýčkající procedury vedoucí k relaxaci a odreagování, které navodí psychickou pohodu. Wellness služby ERMI HOTELU poskytují péči o tělo, relaxaci v příjemném a klidném prostředí, které na člověka působí blahodárně. Wellness hledí na člověka jako na celek, neopomíná ani duševní schránku.

Zapomeňte na stres a spěch. Nechte se unášet příjemným pocitem uvolnění v sauně, vířivé koupeli, solné jeskyni či při blahodárné masáži. Wellness nás učí odpočívat a oprostit se od každodenních starostí. Harmonie těla i duše; odpočinek, po kterém se člověk cítí jako znovuzrozený - i to je význam slova wellness. Programy wellness jsou vhodné pro každého, kdo klade důraz na zdravý životní styl, vyrovnanost své osobnosti i pro toho, kdo chce zpomalit vliv přibývajících let.

PřílohaVelikost
Wellness.pdf602.79 KB

Reference

Originál reference od ČEZ

akceptujeme karty

Partneři