Články

Zimní provozní přestávka

Ve dnech 3. 12. 2018 - 31. 1. 2019 budeme mít tradiční zimní provozní přestávku. Odpočineme si a připravíme pro Vás nějaké novinky do další sezóny. Už se těšíme až Vás u nás budeme moci přivítat.

ERMI HOTEL svatební místo roku 2017

Soutěž Svatební místo Roku 2017 je v pořadí již 5. ročníkem soutěže, která vznikla ze spolupráce svatebního magazínu Marriage Guide a největšího podzimního svatebního veletrhu, Svatební Expo, s cílem porovnávat a hodnotit místa, která nabízí možnosti uspořádání kompletní svatby a svatební hostiny. ERMI HOTEL se umístil na úžasném 4. místě mezi těmi nejlepšími místy pro Vaši svatbu.

Prožijte svůj nejkrásnější den v životě tak, jak si ho skutečně představujete. Zajistíme pro Vás kompletní svatební servis od dekorace, květin, obřadu v krásné zahradě až po svatební oběd, raut, grilování, svatební dort, limuzínu, apod. A vy tak budete moci svůj svatební den prožít v klidu, věnovat se jeden druhému a svým hostům. Individuálně s Vámi naplánujeme a zrealizujeme svatbu tak, aby tento velký den byl pro Vás a Vaše hosty nezapomenutelným zážitkem.

Pokud se rozhodnete uspořádat oslavu svého velkého dne s námi, jako svatební dar od nás prosím přijměte zdarma ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní s nádherným výhledem na vrch Plešivec.

VÝJIMEČNÝ DEN SI ZASLOUŽÍ VÝJIMEČNÉ PROSTŘEDÍ!

 

ERMI HOTEL svatební místo roku 2017
Firemní akce v pohodlí ERMI hotelu

Firemní akce nedaleko Prahy?

Hledáte místo v blízkosti Prahy pro strategický meeting či firemní školení? Plánujete uspořádat team building, anebo večírek pro Vaše kolegy?


Naše rozmanitost služeb a aktivit, osobní přístup a nasazení vytvoří pro Vaši událost skvělé prostředí, výjimečnou atmosféru a zážitek pro Vás a Vaše přátele, obchodní partnery a kolegy.

Připravíme vám skvělé podmínky pro teambuildingové akce, vzdělávací programy zaměstnanců či strategická obchodní jednání. Na míru Vašim potřebám připravíme coffee breaky, denní menu i večerní raut. Zajistíme Vám sportovní aktivity i zábavný program dle vašich přání.

Využijte speciální bonusové programy pro firmy, kdy Vám bude nabídnut dárek za uskutečněné akce v našem hotelu.

VÝLETY NEJEN DO CHKO BRDY

Nejoblíbenější pěší výlet je na vrch Plešivec. Nachází se zde také jedno z největších hradišť v Čechách pocházející z doby několik stovek let před Kristem. Nejpozoruhodnějším místem je Čertova kazatelna, což je rovná kamenná plošina, pod kterou je strmý sráz s rozsáhlým kamenným mořem. Z Čertovy kazatelny, která se vypíná přibližně 300 metrů nad údolím řeky Litavky, je jeden z nejkrásnějších výhledů do celých středních Brd a s trochou fantazie si zde člověk připadá jako v letadle. Za dobré viditelnosti lze dohlédnout až k pohraničním horám. Pod Plešivcem se nachází Smaragdové jezírko a balvan Viklan, který se už ale více než sto let neviklá. Přesto je toto místo obklopeno tajemnou atmosférou. Hned vedle totiž můžete spatřit záhadné pagody pozoruhodných tvarů.

Výlety na zámek Hořovice, hrady Točník, Žebrák, Karlštejn, Koněpruské jeskyně, Svatá Hora v Příbrami

CHKO Brdy