Reference

ČEZ, a.s.

Vážená paní Jungrová,

rádi bychom Vám poděkovali za Vaši vstřícnost a ochotu, s jakou se vždy věnujete našim častým objednávkám.
Velice pěkné prostředí, komfort a především vynikající služby Vás i Vašeho personálu dokázaly zpříjemnit rozvojové programy našim kolegům a spoluvytvořit zážitek. Klidné okolí Vašeho hotelu je báječnou lokalitou pro školení, kurzy, tréninky i outdoorové programy našich kolegů.

Těšíme se zase brzy na viděnou ve Vašem ERMI,

S vřelým pozdravem,
Andrea Řezníčková
Vedoucí útvaru Rozvojové programy,
Divize personalistika,
ČEZ, a.s.

Česká spořitelna, a. s.

Poděkování za poskytnuté služby

Vážená paní Jungrová,

děkujeme Vám za poskytnuté wellness služby a příjemně strávený pobyt ve Vašem zařízení. Byly jsme s pobytem u Vás velmi spokojeni a doufáme, že ještě někdy v budoucnu budeme mít možnost Vašich služeb opět využít.

S přátelským pozdravem

Judr. Lubomír Kroupa, MBA
ředitel oblastní pobočky v Příbrami

OVB Allfinanz

Vážená paní Jungrová,

v roce 2009 jsem s mojí firmou našel Váš hotel jako nouzovou variantu, když nám vypadlo pořádání semináře v jiném zařízení z důvodu nemoci personálu. Dnes musím, a jsem tomu rád, konstatovat, že si umím jen velmi obtížně představit objednat jiný hotel než-li hotel Ermi pro účely seminářů či školení pro moje ředitelství společnosti OVB Allfinanz,a.s..

Vaše restaurace a kvalita kuchyně, kvalita ubytování a ochota personálu vyjít vstříc všem našim požadavkům, a vím, že občas uspokojit všechny potřeby nás, obchodníků, je velmi obtížné, je přímo vynikající. Cítíme se u vás již téměř jako doma a tato situace rozhodně přispívá i ke kvalitě našeho interního vzdělávání.

Budeme se k Vám rádi pravidelně vracet a budeme rádi, pokud nás budete i Vy s Vaším týmem s otevřenou náručí stále také přijímat.

V dokonalé úctě,

Tomáš Grec, v.r.
Oblastní ředitel pro OVB Allfinanz

Fragment, knižní nakladatelství

Vážená paní Jungrová,

Chtěla bych Vám tímto poděkovat za skvělou spolupráci při zajištění našeho firemního školení. Všichni kolegové, kteří se školení zúčastnili se vrátili maximálně spokojeni a nešetřili chválou.

Věřím, že se naše spolupráce bude v budoucnu opakovat.

Ještě jednou děkuji a přeji krásný den

Pavlína Mathauserová
asistentka ředitele

Mary Kay

Milá paní Eriko,

když jsem do Vašeho hotelu před časem poprvé přijížděla, byla jsem velmi zvědavá, zda bude Váš hotel naplňovat mé představy pro uspořádání víkendové akce pro naše týmy. Po prohlídce hotelu a jednání s Vámi jsem doufala, že vše bude tak, jak jsme se domluvily.

S odstupem času Vám musím poděkovat za velmi vstřícné, profesionální jednání, ochotu a vytvoření skvělých podmínek pro nás všechny.

Vzhledem k tomu, že jsem byla já a všechny zúčastněné dámy doslova nadšeny, již brzy budeme další naši akci pořádat samozřejmě u Vás.

Přeji  všem vašim hostům, aby je tak jako nás, po celou dobu našeho pobytu provázela příjemná a pohodová atmosféra, kterou jste nám vytvořili.

Ještě jednou moc děkuji a těším se na pobyt u Vás.

S přátelským pozdravem

Renáta Jirásková
Kosmetická poradkyně a vizážistka
Na pozici Senior Sales Director Mary Kay

Jarmila Pechová

Dobrý den, 

chtěla jsem ještě jednou VŠEM poděkovat za víkend Ve Vašem hotelu, kde jsme byli u Vás ubytovaní v době od 17.-19. 4. 2009. Jídlo bylo úžasné! Prostředí skvělé, personál vynikající! Všude o Vás hovořím a doporučuji a zvláštní je, že ve finále spoustu lidí toto místo navštívilo v souvislosti s ještě původním léčebným zařízením.     
Vzhledem k tomu, že naše Sofie na Vás stále  vzpomíná a těší se, že zase přijedeme do hotelu :), tak Vás musíme opět navštívit. Přeji Vám hodně štěstí, úspěchů a zdraví v životě i ve Vašem oboru! 

S pozdravem a přáním hezkého dne 

Pechová

Pavla a Pavel Řehákovi

Pro naši svatební hostinu jsme dlouho hledali vhodné místo. Představovali jsme si ji někde v přírodě, ale zároveň s dostatečným zázemím a možností ubytování pro naše hosty. Hotel Ermi byl perfektní. Krásné lesy v okolí, nádherný výhled, milý a ochotný personál, skvělé jídlo a prostorné pokoje.

Z počátku jsme se báli, že bude terasa pro 73 pozvaných lidí příliš malá. Všichni se ale ke stolu pohodlně vešli a skvěle se bavili.

Na naši svatbu v Hotelu Ermi oba moc rádi vzpomínáme.

Pavla a Pavel Řehákovi

Kancelář prezidenta republiky

Vážená paní Jungrová,

dovolte, abych Vám a Vaším kolegům srdečně poděkoval za mimořádnou ochotu a vstřícnost, se kterou jsem se setkal v Ermi hotelu při přípravě návštěvy pana prezidenta ve Středočeském kraji ve dnech 18. - 20. dubna 2016.

Přijměte prosím mé velké uznání. Vaše profesionální a milé jednání pomohlo přichystat návštěvu v uvolněné a příjemné atmosféře, což pan prezident velmi ocenil.

Bylo mi potěšením s Vámi spolupracovat.

 

S úctou

Mgr. Vladimír Kruliš

zástupce ředitele Odboru protokolu
Kancelář prezidenta republiky