Svatební příběh

Svatební příběh

Naše svatba v Ermi

Svatba.... den D v životě každé ženy. Obrovské očekávání, nadšení a pocit naprostého štěstí.

Nadšeně se vrháme do příprav, ať už jde o výběr barev, výzdoby, fotografů, vysněných svatebních šatů a hlavně také místa, kde se celý náš velký den bude odehrávat.

Svatbu jsme chtěli pojmout jako velkou, letní, zahradní slavnost se všemi co máme rádi a předem jsme měli jasné, že chceme postrádat hektiku a zmatky při přejíždění z obřadu na hostinu a z hostiny na večerní párty.

Cílem tedy bylo, najít hotel, který pojme všechny naše hosty, bude v krásném prostředí a bude mít kouzelnou zahradu, na které se bude vše odehrávat.

 Bohužel (bohudík) život rád hází klacky pod nohy, a to i nevěstám. Proto první místo, které jsme si pro svatbu vybrali, nám půl roku po zamluvení zrušili... Naštěstí vše má svůj důvod a my díky tomu našli TO pravé místo, kde jsme si mohli splnit svůj sen.

Do Ermi jsme se zamilovali na první pohled. Hotel je posazený ve svahu nad městečkem, a ze zahrady, kde probíhá obřad i celá hostina, je vidět na protilehlý zalesněný vrch.

Na místo, jsme přijeli ráno v den svatby. Přípravy a veškeré dodělávky ohledně výzdoby a organizace dne, šly díky paní majitelce velice hladce a příjemně. I přes to, že si nevěsta veškeré přípravy chce užít na plno a s lehkostí, většinou jde o chaos a zmatky :D Naštěstí v případě Ermi, kdy paní majitelka zvládá vše s lehkostí a nemizejícím úsměvem, jde všechno tak nějak snáze :)

Obřad byl díky prostředí nádherný.

Počasí se bát nemusíte, protože jak paní majitelka sama řekla a my jsme si to mohli jen potvrdit, nad Ermi neprší :)

Hostinu jsme měli formou rautu a večerního grilu. Chybět nemohl samozřejmě ani půlnoční gulášek. Veškeré jídlo bylo výborné. Nejsem si jistá jestli je pan kuchař opravdu kuchařem a nebo kouzelníkem. :) Určitě doporučujeme zajet si do Ermi ještě před svatbou na oběd nebo večeři a posoudit sami.

Z ochoty personálu jsme byli šokovaní. Opravdu dlouho (jestli vůbec), jsme se nesetkali s lidmi, kteří dělají svou práci rádi a s úsměvem a to až do brzkých ranních hodin.

Láska se kterou to paní majitelka všechno dělá se plně odráží na všem co v Ermi najdete.

Díky svatbě jsme objevili krásné místo, na které se budeme moc rádi vracet.

Pokud jste romantická duše, která má ráda hladký průběh dění, milé lidi a krásné prostředí, je hotel Ermi dělaný přímo pro Vás.

 

                                                                                             Nevěsta Lucie ♥

Příběh nevěsty Lucie 2
Příběh nevěsty Lucie 4
Příběh nevěsty Lucie 1
Příběh nevěsty Lucie 5

Fotogalerie